Святкові заходи УПЦ КП пройшли спокійно – поліція

Організовані Українською православною церквою Київського патріархату заходи з нагоди 1030-річчня хрещення Русі-України пройшли спокійно, повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Правоохоронці напередодні відпрацювали маршрут руху колони, а також гарантували безпеку на автошляхах і супровід транспорту, ідеться в повідомленні поліції.

«У цілому до столиці прибуло більше тисячі автобусів із громадянами, які мали намір взяти участь у хресній ході за єдину помісну церкву в Україні. Всі вони дісталися до Києва без якихось пригод чи порушень», – наголошують правоохоронці.

«Працювали групи вибухотехніків, кінологів, патрульна поліція. Заходи пройшли досить спокійно», – зазначив Фацевич.

Українські православні Київського патріархату, а також УАПЦ провели святкові заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Русі-України. Хресна хода «За єдину помісну церкву» відбулася центральними вулицями Києва.

Читайте також: Томос для України і розбите корито патріарха РПЦ Кирила

27 липня хресна хода українських православних, які перебувають в організаційному підпорядкуванні Московського патріархату, також завершилася без надзвичайних інцидентів. У поліції завили, що в ній взяли участь близько 20 тисяч людей. Водночас інформаційно-просвітницький відділ Української православної церкви (Московського патріархату) повідомляв про участь у заході 250 тисяч адептів.

 

 

 

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Томос для України і розбите корито патріарха РПЦ Кирила

Отримання Україною томосу вже на фінішній прямій – Дмитро Горєвой

Вселенський патріарх: кінцева ціль – дарувати українській церкві автокефалію

Московський патріархат та угруповання «ЛНР» і «ДНР» виступають проти томосу для України (огляд преси)

УПЦ (МП) втратить право називатися українською після томосу Константинополя – Філарет

обговорювання новини